KSIĘGA GOŚCI

Jeśli Wam się podobało jak gramy,  to skrobnijcie coś na nasz adres podany poniżej, a na pewno umieścimy wszystkie opinie na naszej stronie. Z powodu awarii na serwerze, formularz na stronie nie jest aktywny.

info-back-door@wp.pl

                                                                                                               WPISY

 

Wspaniały zespół....miałam okazję posłuchać....brawo!!!!!Kobieto jesteś wielka!!!!!

 

Natalia Kulczycka Profesjonaliści!! Cieszymy się bardzo, ze mogliśmy poznać tak wspaniałych ludzi. Mega głosy, sprzęt, osobowosci.. całość nie do opisania :))

 

Thank you back-door.pl for an awesome gig at our wedding last weekend! You guys have a massive and tight set, and an awesome range of songs and styles. Our guests couldn't stop dancing!! The musicians in the crowd were very complimentatory too. Looking forward to seeing you all play again sometime soon! (Holy diver /\/\)

MARZENKO TOBIE I CAŁEMU ZESPOŁOWI SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁĄ GRĘ NA WESELU NASZEJ CÓRKI.JESTEŚCIE NIEPOWTARZALNI.POZDRAWIAM I RAZ JESZCZE DZIĘKUJĘ W IMIENIU SWOIM I WSZYSTKICH GOŚCI,KTÓRZY SĄ ZACHWYCENI WAMI!

Najlepszy zespół w Kotlinie Kłodzkiej bardzo polecamy.
Dziękujemy raz jeszcze za wspaniałą zabawę i oprawę muzyczną na naszym było ekstra .Pozdrawamy

 

 

Najlepszy zespół pod słońcem, pełna profeska:)

Zespół Muzyczny Back Door grał na naszym weselu. Poniżej kilka słów kometarza:

- zespół był brany przez nas w ciemno (muzycy mogą potwierdzić - widzieliśmy się pierwszy raz w dzień wesela). Słuchaliśmy jedynie nagrań ze strony internetowej i fb, ale to nam wystarczyło, żeby postawić na tą kartę. I wygraliśmy!

- muzyka dla każdego (w repertuarze ponad 1000 utworów) - dla starszych kawalki typu 'umpa umpa', dla maluczkich kaczuchy, a dla reszty hity - te starsze i nowsze, polskie i zagraniczne, popowe i rockowe. Dodamy jeszcze, że zespół miał w swoim reperuarze piosenki dla naszych gości z zachodniej granicy, którzy byli zachwyceni, slysząc hity w swoim twardym języku.
Nas osobiście rozłożył na łopatki secik w klimacie Dżemu i starego rocka. Dobry wokal i brzmienie - powalające.

- obawialiśmy się o zabawy i prowadzenie wesela, ale... doszlo do tego, że goście walczyli o udział w zabawach. Wszystkie na poziomie i z klasą - umiejętnie prowadzone. Oczepimy krótkie, ale konkretne.

- fajne oświetlenie, świetnie dopracowana akustyka - w perkusistę można rzucać butelkami

Bardzo chcielibyśmy pobawić się jeszcze raz razem z zespołem Back Door- już nie jako Państwo Młodzi, ktorzy wiecznie są czymś zajęci. Wiemy, że bawilibyśmy się do białego rana.

Polecam zespół Back Door wszystkim i na każdą okazję. Szczególnie polecam parom młodym, którzy szukają zespołu na tą wyjątkową noc. Naprawdę warto!!

Pozdrawiamy.
Normalni, zwykli ludzie -
Karolina Turek & Radomir Turek

Witajcie! jaki miło Was tu widzieć! przy okazji chcielibyśmy podziękować za wspaniałą zabawę i piękną oprawę naszego wesela. Goście byli zachwyceni, my również. Dziękujemy za pełen profesjonalizm, elastyczność i otwarcie na innych. Pozdrawiamy Was gorąco i życzymy sukcesów w przyszłości! Serdecznie polecamy ten Zespół! :)
Ewa Szust
Wspaniala muzyka w wykonaniu PROFESJONALISTOW. Cudowne glosy, wspaniali ludzie i gwarantowana dobra zabawa. Polecamy na kazda impreze, a wesele z BACK DOOR to udana w 100% zabawa do bialego rana. Pozdrawiamy i dziekujemy. Ewa i Bogdan z Wroclawia.
 

W imieniu uczestników imprezy integracyjnej w Hotelu Kudowa, wyrażamy wdzięczność za muzyczna i wokalną oprawę, która poparta doborze dobranym repertuarem pozwoliła na wspaniałą zabawę.

Patrycja Bąk napisała na osi czasu użytkownika Zespół Muzyczny Back Door.
14:03
Kochani dziękujemy Wam bardzo za super zabawę, stworzyliście klimat tego wesela, dzięki Wam będziemy z uśmiechem na twarzy wspominać ten jakże ważny dla nas dzień :) ps. Pani Holly ma niebiański głos, jesteście wielcy, gorąco pozdrawiamy! Patrycja i Piotr z Warszawy
 
Ewa Gorczyńska napisała na osi czasu użytkownika Zespół Muzyczny Back Door.
00:41
Wasz zespół spisał się na medal!!!!!
Nasze wesele dzięki Wam udało się w 100% ;)
Wspaniała muzyka, cudowne głosy, zabawne zabawy i super atmosfera właśnie tego oczekiwaliśmy - no i się oczywiście nie zawiedliśmy.
Jeżeli ktoś poszukuję orkiestry na śluby lub inne imprezy okolicznościowe to polecam serdecznie - sukces murowany!
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i mam nadzieje, że już niedługo spotkamy się na innych imprezach.
Pozdrawiamy!!!!! ;) ♥
 
Zofia Gruszecka Polecam - goście weselni byli zachwyceni, zarówno młodzież jak i "dorośli". Ave Maria w wykonaniu solistki wycisnęła łzy nawet u facetów .
 
02.02.2015
  Profesjonalne i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań. Wspaniale przeboje z dawnych lat jak i współczesnych hitów. Bardzo dobry sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy. POLECAMY !!!

ZABAWA PRZY TYM ZESPOLE TO PRAWDZIWA PRZYJEMNOŚĆ !!!

 
  Ten zespół to cudo. Współpraca rewelacja a w dodatku, komunikatywni , a na scenie bardzo żywi i aktywni... polecam !!!!
 
Image
Grażyna,13/02/2015 10:59

Zespół jest niesamowity solistka Marzena Holly o anielskim głosie dociera do najbardziej zatwardziałych serc,jej głos potrafi nie jednemu wycisną łzę

 

Image
Karolina,13/02/2015 10:42,

Najlepsi z najlepszych. Super show, świetnie grają i śpiewają, a bawią tak ,że nogi same skaczą. Polecamy!

Marek,16/02/2015 00:07

Nigdy nie zapomnimy wesela z oprawą muzyczno - rozrywkową Back Doorsów. Wyjątkowi, zabawni z uroczą wokalistką... no i te porywające przeboje. Super, naprawdę polecamy.

Image
Aneta.15/02/2015 16:12

najlepsza kapela w świetnym składzie która gra na żywo ze świetnym perkusistą który ma w sobie "dynamit" i jego głos sprawia że wszyscy bez wyjątku szaleją na parkiecie

Ewa,15/02/2015 16:00

Muzyka tego zespołu jest tak lekka i przyjemna, ze z przyjemnościa się ich słucha a jak tanczy :) Marzenka i Zbigniew , solisci oddaja dusze wraz z dzwiekiem.Pozdrawiam serdecznie i zycze dalszych sukcesow :)

Image
Barbara ,13/02/2015 20:42
 

BACK DOOR, impreza z NIMI jest niezapomniana, zagrają i zaśpiewają każdy kawałek jaki tylko zechcecie, a wokal- najwyższa klasa. Cudowni i weseli ludzie. Polecono mi ten zespół i ja także gorąco ich polecam, bo naprawdę warto - fantastycznej zabawy.

 

Image
Patrycja,12/02/2015 21:37

zespół pierwsza klasa! polecam!!! można się wybawić jak złoto :-D

 

 

 

 


 

 

 
 

  • 04 Listopada 2013
    Test
    Michal, Zache??mie